Dołącz do naszego zespołu jako

Składanie

Czy chcesz pracować w stymulującym i przedsiębiorczym środowisku, w którym każdego dnia będziesz stawiać czoła nowym wyzwaniom?

Najważniejsze wydarzenia

Lokalizacja

Genk

250 milionów euro

roczny obrót

+500

koledzy

6

członkowie zespołu

6 milionów m²

realizacji rocznie

Ikona domu w kolorze białym
Etykieta
Etykieta
Etykieta
Etykieta
Etykieta
Będziesz pracować w naszym centralnym centrum dystrybucyjnym w Genk , skąd zaopatrujemy wszystkie nasze sklepy CPE i dostarczamy niestandardowe zamówienia w 6-osobowym zespole. Jako plisowacz będziesz odpowiedzialny za produkcję naszych niestandardowych i plisowanych wyrobów z cynku.

Twoje obowiązki:

  • Ustawienie ustawienie i działać giętarki (CNC) giętarka przy użyciu narysowanych planów lub szkicu.
  • Arkusze arkusze z niestandardowego cynku składa się prawidłowo.
  • Pracujesz dokładnie tak, aby wszystkie gięte elementy były dostarczane zgodnie z planem.
  • Przeprowadzasz kontrola jakości wykonane.
  • Posiadasz niezbędne doświadczenie z wózkiem widłowym do przenoszenia zwojów cynku.
  • W okresach wzmożonej pracy pomagasz swoim kolegom w magazynie, przygotowując zamówienia.

W bagażu znajduje się:

  • Pracowałeś już z cynkiem i znasz jego właściwości.
  • Posiadasz zrozumienie techniczne Potrafisz czytać i interpretować plany.
  • A certyfikat na wózek widłowy jest dodatkowym atutem, ale nie jest konieczny.
  • A wykształcenie techniczne lub doświadczenie (stolarstwo, (elektro)mechanika, obrabiarki,...).
  • Elastyczny nastawienie.

Oferujemy:

  • Ekscytująca i zróżnicowana praca w stałym stanowisku dziennym (8am-4.30pm).
  • 32 dni urlopu rocznie (urlop budowlany).
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzupełnione bonami żywieniowymi, ubezpieczeniem grupowym i szpitalnym.
  • Bezpieczeństwo zatrudnienia w rozwijającej się i stabilnej finansowo organizacji.

Praca
Praca w

Inne wolne miejsca pracy